Toppsäljartröjor senaste tiden har gått till

Lowis Hermansson, Grythyttans IF, Bra jobbat Lowis!
Tara & Ella Mattson, Grythyttans IF, Bra jobbat tjejer!
Julius Lundgren, Arnäs IF Fotboll P12, snyggt Julius!
Melker Sjöberg, Arnäs IF Fotboll P12, snyggt jobbat Melker!
Maria Andersson, BHK Malmen, Grattis!
Sofie Westerlund, BHK Malmen, Bra jobbat!
Jeanette Ågren Byske 4H, grymt bra jobbat 84 paket!
Emilia Bergeby Hallbeck, Montessoriskolan Floda Säteri klass 7, bra jobbat!
Moa Peterzon, Bureå IF Dam, grattis och bra jobbat
Louise Lindgren, Bureå IF Dam, 59 paket är inte illa, bra jobbat!
Ingegerd Fagerman, Lövångers Ryttarsällskap, 80 fina paket på dig, Grattis!

Vinnare av Biobiljetter & MAX presentkort Augusti/September 2020

Tyr Berglund, Stöcke IF P12 (Biobiljett)
Edvin Stenmark, Stöcke IF P12 (Biobiljett)
Alexander Dahlberg, Stöcke IF P12 (Biobiljett + presentkort på MAX)
Louise Lindgren, Bureå IF Dam (Biobiljett)
Lowis Hermansson, Grythyttans IF (2st Biobiljetter + presentkort på MAX)
Tara & Ella Mattson, Grythyttans IF (2st Biobiljetter + presentkort på MAX)
Malin Sandberg, Grythyttans IF (Biobiljett + presentkort på MAX)
Hautanen, Grythyttans IF (Biobiljett)

Vinnare av Biobiljetter & MAX presentkort Juni 2020

Julius Lundgren, Arnäs IF Fotboll P12, (4st Biobiljetter + presentkort på MAX)
Melker Sjöberg, Arnäs IF Fotboll P12, (4st Biobiljetter + presentkort på MAX)
Lucas Hinkkanen, Arnäs IF Fotboll P12, (Biobiljett + presentkort på MAX)
Adrian Sandin, Arnäs IF Fotboll P12 (Biobiljett)
Felix Johansson Westin, Arnäs IF Fotboll P12 (Biobiljett)
Hektor Forssèn, Arnäs IF Fotboll P12 (Biobiljett)
Melvin Eriksson, Arnäs IF Fotboll P12 (Biobiljett)
Todd Gullfors, Arnäs IF Fotboll P12 (Biobiljett)
Tom Sönnerland, Arnäs IF Fotboll P12 (Biobiljett)
Axel Bengtsson, Visby AIK P12 (Biobiljett)
Jenny Lindström, Visby AIK P12 (Biobiljett)
Vetle Enersen, Visby AIK P12 (Biobiljett)
Sara Nyström, Eds FF p12 (Biobiljett)
Melker Olsson, Moröns BK P11 (Biobiljett)
Susann Engström, Vittangi SK (Biobiljett)
Teresia Johansson Blind, Vittangi SK (Biobiljett)
Harriet Linghall, Vittangi SK (Biobiljett + presentkort på MAX)
Sofie Westerlund, BHK Malmen (4 Biobiljetter + Presentkort på MAX)
Maria Andersson, BHK Malmen (4 Biobiljetter + Presentkort på MAX)
Annie Daniels, Brinka SKK (Biobiljett)

Vinnare av Biobiljetter & MAX presentkort Juni 2020

JL Butandu, Karlslunds IF P09 (Biobiljett)
Leon Shire, Karlslunds IF P09 (Biobiljett)
Muhudin Jinow, Karlslunds IF P09 (Biobiljett)
Sam Mokede, Karlslunds IF P09 (Biobiljett)
Petter Nyström, Gimonäs Umeå IF P12 (4 Biobiljetter + presentkort MAX)
Karl Molin, Gimonäs Umeå IF P12 (Biobiljett + presentkort MAX)
Caisa Hollström, Gimonäs Umeå IF P12 (Biobiljett)
Arvid Lind, Bankeryds SK P06 (presentkort MAX)
Love Hultman, Bankeryds SK P06 (presentkort MAX)
Minna Hansson, Skaraortens Ryttarförening (Biobiljett)
Alicia Nyberg, Karlskoga Ridklubb (Biobiljett)
Ines Rajala, Karlskoga Ridklubb (Biobiljett)
Joy Lindbladh, Karlskoga Ridklubb (2 Biobiljetter + presentkort MAX)
Emilia Bergeby Hallbeck, Montessoriskolan Floda Säteri klass 7 (4 Biobiljetter + presentkort MAX)
Hampus Dalblad, Montessoriskolan Floda Säteri klass 7 (Biobiljett + presentkort MAX)
Jack Scimanski, Montessoriskolan Floda Säteri klass 7 (Biobiljett)
Jonathan & Emil Björkdahl, Montessoriskolan Floda Säteri klass 7 (Biobiljett + presentkort MAX)
Lovisa Wright, Montessoriskolan Floda Säteri klass 7 (Biobiljett)
Olle Althage, Montessoriskolan Floda Säteri klass 7 (Biobiljett)
Tindra Rodehn, Montessoriskolan Floda Säteri klass 7 (Biobiljett + presentkort MAX)
Tore Backegårdh, Montessoriskolan Floda Säteri klass 7 (Biobiljett)
Felicia Hägg, Myresjö Skola klass 5 (Biobiljett)
Ewelina Lantz, Karlskoga Simförening (Biobiljett)
Linus Palmquist, Karlskoga Simförening (Biobiljett)
Thunberg, Karlskoga Simförening (Biobiljett + presentkort MAX)
Hilma Nilsson, Byske 4H (2 Biobiljetter + presentkort MAX)
Jeanette Ågren, Byske 4H (4 Biobiljetter + presentkort MAX)
Linnéa Skog Morian, Bureå IF Dam (Biobiljett)
Linnea Stenmark, Bureå IF Dam (Biobiljett)
Moa Peterzon, Bureå IF Dam (2 Biobiljetter + presentkort MAX)
Sofie Olofsson, Bureå IF Dam (Biobiljett)
Louise Lindgren, Bureå IF Dam (4 Biobiljetter + presentkort MAX)
Elliot Östrand, Torstorps IF PF10 (Biobiljett)
Hilmer Stigh, Torstorps IF PF10 (Biobiljett)
Ingegerd Fagerman, Lövångers Ryttarsällskap (4 Biobiljetter + presentkort MAX)
Jan Unosson, Lövångers Ryttarsällskap (Biobiljett)
Jenny Haraldsson, Lövångers Ryttarsällskap (Biobiljett)
Edith Lundmark, Lövångers Ryttarsällskap (2 Biobiljetter + presentkort MAX)
Marie L Sjöstedt, Lövångers Ryttarsällskap (Biobiljett)
Alex Svanborg, Elundsskolan klass 2B (Biobiljett + presentkort MAX)
Emmeli/Caroline Andersson, Elundsskolan klass 2B (Biobiljett)
Erik Fransson/Marie Fransson, Vinbergs IF (Biobiljett)
Liv Tranell, Internationella Engelska Skolan 5 (Biobiljett + presentkort MAX)
Lovisa Svedensten, Internationella Engelska Skolan 5 (Biobiljett + presentkort MAX)